.artSümer

Hakkında

Aslı Sümer tarafından 2005 yılında kurulan .artSümer, günümüze dair konuları evrensel bir dil ve özgün bir biçimde ortaya koyan, güncel sanat alanında üreten yeni yetenekleri ön plana çıkarmayı hedefler. Galeri, birçoğu ilk sergisini burada gerçekleştirmiş olan Türkiye ve yurtdışından sanatçılar ile yerel ve uluslararası sanat platformlarına odaklanarak çalışır.

.artSümer temsil ettiği sanatçıların kişisel sergilerini düzenli olarak gerçekleştirmenin yanı sıra bağımsız ve galeri temsiliyeti olmayan yeni sanatçılara yer vermeye de önem verir.

Güncel içerikleri resim, çizim, heykel, yerleştirme, fotoğraf, video ve yeni medya gibi çeşitli alanlarda ürettikleri eserleri ile ele alan sanatçıların her biri biçimsel olarak birbirinden çok farklı görünse de hepsi temelde şiirsel, düşündürücü ve satirik yaklaşımlarıyla galerinin kendine özgü kavramsal bütünlüğünü oluşturur.

İletişim Bilgileri
Adres
Piyalepaşa, İstiklal Mahallesi, Piyalepaşa Bulvarı, Baruthane Deresi Sk. No:32/A, 34440 Beyoğlu/İstanbul
Telefon
+90-539-340-6089
Çalışma Saatleri
Salı-Cumartesi 11:00-18:30
Sitemize giriş yaparak kişisel verileriniz, site kullanımınızı analiz etmek, sosyal medya özellikleri ve reklamları kişiselleştirmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metni’ni okuyabilirsiniz. Anladım butonuna tıklayarak açık rıza beyanında bulunmuş olursunuz.