Galeri / Miz

Hakkında

Çağdaş sanat için bir platform olma hedefiyle yola çıkan Galeri/Miz, 2011 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ulusal ve uluslar arası ölçekte birçok farklı kurum, sanatçı, küratör ve sanat profesyoneli ile iş birlikleri yapar.

Sergilerini mekân politikası olarak belirleyen Galeri/Miz, Türkiye’de sanatın yerleşik eko-sistemi içinde genç sanatçılara alan açarak cesaretlendirir, geniş kitlelere ulaştırır ve üretimlerini destekleyen bir model benimser.

Yerleşik ve profesyonel sanatçılarla gerçekleştirdiği sergiler ve projeler aracılığıyla farklı bakış açılarını paylaşır ve sanatsal değeri görünür kılar.

Çok yönlü ve çeşitli disiplinler arası çalışmaları destekleyen Galeri / Miz, uluslararası konuk sanatçı programlarına, söyleşilere, atölye çalışmalarına, seminerlere ve her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerini de yapısına dahil ederek sanat yolculuğunu İstanbul, Teşvikiye’de sürdürmeye devam ediyor.

İletişim Bilgileri
Adres
Hüsrev Gerede cad. Deniz apt. 64 Teşvikiye, 34365 Istanbul
Telefon
0212 241 76 66 / 0530 264 93 90
Çalışma Saatleri
Salı – Cumartesi : 11.00 – 19.00
Sitemize giriş yaparak kişisel verileriniz, site kullanımınızı analiz etmek, sosyal medya özellikleri ve reklamları kişiselleştirmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metni’ni okuyabilirsiniz. Anladım butonuna tıklayarak açık rıza beyanında bulunmuş olursunuz.