Versus Art Project

Hakkında

Versus Art Project, bulunduğu ülke coğrafyasının sosyo-ekonomik ve kültürel sorunların odaklanmaktadır.

Aidiyet, kimliksizlik, yerinden edinme, göç, kadının toplumdaki yeri, kentsel dönüşüm, kent belleği ve kültür tahribatını konu edinmiş genç ve muhalif sanatçı seçkisi ile Türk çağdaş sanatının uluslarası temsiline odaklanmıştır.

Farklı medyumlarda iş üreten sanatçılarla iş birliğinde bulunmaya özen gösteren galeri, uluslararası alanda başarı kazanmış Türkiyeli fotoğraf sanatçılarıyla Türk çağdaş fotoğrafının temsiliyetinde önemli bir görev üstlenmeyi hedeflemiştir.

İstanbul'un tarihi bölgesi Taksim Beyoğlu'nda konumlanan çağdaş sanat galerisi, 5 yıllık aktif çalışma programını tamamlamış olup, mevcut ulusal fuarlara düzenli şekilde katılmakla beraber, uluslararsı fuarlara da ilk katılımını gerçekleştirmiştir.

Versus Art Project, Esra Leyla Ünsal ve Mert Ünsal tarafından kurulmuştur.

İletişim Bilgileri
Adres
Kuloğlu Mah. Gazeteci Erol Dernek Sk. Hanif Han No: 11/3, Beyoğlu, İstanbul
Telefon
+90 530 016 47 18
Çalışma Saatleri
Sadece randevu ile
Ölçek
22/10/2020 - 21/11/2020
Karma Ölçek
Sitemize giriş yaparak kişisel verileriniz, site kullanımınızı analiz etmek, sosyal medya özellikleri ve reklamları kişiselleştirmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metni’ni okuyabilirsiniz. Anladım butonuna tıklayarak açık rıza beyanında bulunmuş olursunuz.