Jasper de Beijer

Jasper de Beijer

Hakkında

1973 yılında Amsterdam'da doğdu. 2 sanat okulunu tamamladı; 1992 yılından 1996 yılına kadar Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten programına katıldı. 1996 yılında mezun oldu. Daha sonra Hogeschool voor de Kunsten Utrecht Otonom Tasarım bölümünü tamamlayıp, 1997 yılında mezun oldu. İlk resmi tamamlanmış fotoğraf serisi, Buitenpost modelleri ve çok aşamalı setleri ile manipüle fotoğrafçılık için bir başlangıç ​​noktası oldu. De Beijer o günden bu yana tüm setlerin stüdyosunda sıfırdan inşa edilerek yapıldığı yedi proje tamamladı.De Beijer'in solo ve grup sergilerinin yanısıra Bank of America ve Rabobank gibi büyük sayıda koleksiyonların bir parçasıdır. Jasper de Beijer'in eserlerinin gösterildiği galerilerin ve sanat müzelerinin bazıları şunlardır:

Fotoğraf Müzesi The Hague, Denver Çağdaş Sanat Müzesi, Sittard Müzesi Het Domein (Hollanda), Galeri Nouvelles Görüntüler - (Lahey), Galeri TZR-(Duesseldorf, Almanya), Hamish Morisson Galerisi (Berlin), Stüdyo d'Arte Cannaviello (Milano). Birkaç yıldır De Beijer'in eserleri uluslararası sanat pazarında da yer alıyor. Çalışmaları, Pulse New York, the Scope Miami, the Photo LA ve başka yerlerde gösteriliyor.

Temsil eden galeriler

The Empire Project

Flatland Gallery – Amsterdam, The Netherlands - http://www.flatlandgallery.com/info@flatlandgallery.com

Asya Geisberg Gallery – New York, USA - http://www.asyageisberggallery.com/info@asyageisberggallery.com

Çok yakında...
Sitemize giriş yaparak kişisel verileriniz, site kullanımınızı analiz etmek, sosyal medya özellikleri ve reklamları kişiselleştirmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metni’ni okuyabilirsiniz. Anladım butonuna tıklayarak açık rıza beyanında bulunmuş olursunuz.