Arzu Arbak

Arzu Arbak

Hakkında

İstanbul doğumlu Arzu Arbak, İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümünü bitirmiş ve yüksek lisans eğitimini web tabanlı teknolojiler üzerine yapmıştır. 2006 yılında sevgili oğlu Alper’in kaybı  hayatında bir dönüm noktası olmuştur. Kurumsal hayatı bırakmış ve fotoğraf çalışmalarına ağırlık vermiştir. Fotoğrafı bir iyileşme ve sorgulama aracı olarak kullanmıştır. “Eksik” projesi bu kayıptan yola çıkarak  insan olmanın varoluşsal ikilemine odaklanır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde dışarıdan derslere devam etmiş; görsel kültür, film çözümleme, fotoğrafla anlatım gibi atölyelere katılmıştır.

Çalışmaları uluslararası çeşitli fotoğraf festivallerinde, galeri ve fuarlarda sergilenmiştir. Farklı disiplinlerdeki sanatçılarla ortak projeler yürütmektedir.

Kusurlu Bakış
20/02/2020 - 21/03/2020
Kusurlu Bakış
Sitemize giriş yaparak kişisel verileriniz, site kullanımınızı analiz etmek, sosyal medya özellikleri ve reklamları kişiselleştirmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metni’ni okuyabilirsiniz. Anladım butonuna tıklayarak açık rıza beyanında bulunmuş olursunuz.