BüroSarıgedik

Hakkında

Sanatçılara destek yapıları oluşturmak amacıyla 2017 Eylül ayında faaliyete başlayan BüroSarıgedik, sanat ortamının güncel koşullarına yönelik yanıt geliştirebilme, İstanbullu sanatçılarla daha yakın ve sağlam bir sanatçı temsili modeli çerçevesinde çalışma arzusu ve gereksinimiyle yola çıktı. Yerel ve uluslararası ölçekte sergiler düzenleme, yeni yapıtların üretimi için fon yaratma, sanatçılarla ilgili yayınlar hazırlama, kurumlarla işbirlikleri geliştirme ve yapıtları kamusal ve güvenilir nitelikteki özel koleksiyonlara katma gibi hedeflediği faaliyetleri başarı ile yerine getirmeye devam eden BüroSarıgedik şu anda Ergin Çavuşoğlu, Cengiz Çekil, Gülsün Karamustafa, Ekin Saçlıoğlu, Erdil  Yaşaroğlu ve Vahap Avşar’ı temsil etmektedir.

 

İletişim Bilgileri
Adres
Abide-i Hürriyet Cd No:10, D:3, 34381 Şişli/İstanbul
Çalışma Saatleri
Ofisimiz, randevu sistemi ile ziyarete açık. Randevu almak için info@sarigedik.com adresine yazabilir ya da bizi arayabilirsiniz.
Çok yakında...
Sitemize giriş yaparak kişisel verileriniz, site kullanımınızı analiz etmek, sosyal medya özellikleri ve reklamları kişiselleştirmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metni’ni okuyabilirsiniz. Anladım butonuna tıklayarak açık rıza beyanında bulunmuş olursunuz.